Te izgudrotājiem par mūsu tehnoloģijām un kā tikt pie to lietošanas

Mums ir arī pavisam privātas metālapstrādes iekārtas, bet pamatā mēs cieši sadarbojamies ar maz ekspluatētiem aparātiem, kas pieder dažādām sadraudzības organizācijām, tāpēc katrs no tiem lielākā vai mazākā mērā ir mums pieejamas par pat ļoti konkurētspējīgām cenām. Gluži ne par velti, piedodiet, bet ir. Sadaļā `kontakti` uzrakstiet savu vajadzību un kontaktdatus un centīsimies savest Jūs kopā ar piemērotākā instrumenta saimnieku. Vienīgais lūgums: neizniekot mūsu laiku, lai ar kosmiskā kuģa cienīgu tehniku censtos salabot nolūzuša spalvu nazīša mazo kniedīti. Jo laiks ir visdārgākais, kas jebkuram cilvēkam pieder.

Te saraksts ko var dabūt palietošanai (bez tiesībām iznest no teritorijas, un, tikai neapvainojieties, bez tiesībām pašam iekārtas darbināt, ja vien saimniekam pārliecinoši nenodemonstrēsiet savu pietiekamu kompetenci - ziniet, saliekta virpas špindeļa remonts, teikt, izmaksā baisi daudz):

P.S. Precīzu adresi mums īpašnieki neļauj atklāti nosaukt. To saņemsiet, kad būsiet izklāstījis savu vajadzību.

Augstas izšķirtspējas infrasarkano staru foto/kinokamera 8 Mpix ar šaurleņķa un platleņķa objektīviem. Strādātspējīga no -80 līdz +2000C ar 0,1C izšķirtspēju, bet dažos gadījumos pat 0,01C (ir iespējams izbraukt uz mērāmo objektu)

Virpa Rīgas rajonā, max 84 cm detaļas diametrs un 1,50 m garums. Šobrīd tai jau iepirktas magnētiskās elektroniskās mērlentes ar precizitāti 5 mikrometri. Komplektā 3 tonnu precīzs ragu pacēlājs/iekrāvējs līdz 3 metriem.

Privāta virpa Rīgas nomalē, max 25 cm

Vairākas virpas Rīgas rajonā, diametrs 45 un 54 cm, garums zem 2 m

Virpa škoļnij (zem 20 cm) Rīgas centrā

Diska frēze škoļnij  Rīgas centrā

Ļoti laba frēze Rīgas rajonā, max 1.25 m gājiens šķērsvirzienā, 1 m vertikāli un 78 cm dziļumā. Arī tai ir iepirktas tās pašas DRO precīzijas  mērlentes.

Privāta frēze Rīgā līdz 80 cm x 40 cm x 35 cm

Bezgalīgās lentes zāģis metālam Rīgas rajonā līdz 40 cm resniem metāla stieņiem

Privāts bezgalīgās lentes zāģis Rīgā līdz 25 cm diametram

Privāts divās plaknēs iepriekš ieregulējams diska griezējs ar kustību uz augšu un ar kustību dziļumā, max diametrs ripai 25 cm, Rīgā

Privāta kokam domāta virsfrēze ar asmeņu komplektu, Rīgā

Plazmas griezējs līdz 50 mm biezām metāla lapām. Kaut kad tiks aprīkots ar 1.5x2.5 m CNC traktoru.

Vakuummetalizācijas reaktors, ļauj aluminizēt līdz 1.30 m lielus stikla vai cita materiāla sagataves un uznest AlO aizsargkārtu.

Sfērisko spoguļu grebšanas un pulēšanas universālais darbagalds līdz 1.50 m diametram. Šobrīd gan prasa modernizēšanu pēc CNC prasībām, tāpēc pasūtījums jādeklarē savlaicīgi. Rīgas rajonā.

Vakuumuzputināšanas universālā kamera Rīgā ar 2 termiskajiem, 2 elektronstara un 1 RF-ICP iztvaicētājiem, max paraugs 70 cm, ļauj uzputināt arī dielektriķi uz dielektriķa ar biezuma precīzijas kontroli. Uzstādīta augstas klases tīrtelpā (t.i. bezputekļu telpā). Rīgā. Drīz tiks aprīkota ar radiofrekvenču plazmotronu un/vai, iespējams, - ar dipolāru impulsu magnetronu, ir aprīkota ar fāzes nobīdes tipa kvarca biezummēru, daudz jutīgāku kā frekvences mērīšanas tipa.

Vakuumuzputināšanas kamera, lēta, 25 cm diametrā ar termisko un DC plazmas izputināšanu. Rīgā.

divi 3D plastmasas printeri, ar 1.75 mm stiepli detaļām līdz 25x25x25 cm, Rīgā.

3D CNC mikrofrēze, metāla vai plastmasas detaļām līdz 22x22x20 cm, Rīgā. Pamats ir Auto-CAD --> Slicer (ja vajag) --> Mach3. Precizitāte 0.1 mm. Uz tās pašas 3D pamatnes arī mazjaudas lāzergriezējs, spēj plastmasas līdz 5 mm, metālus nespēj. Maināmā galva ar plastmasas 3D printeri uz 3mm stiepli.

3D plastmasas printeris  līdz 1000x1000x250 mm, pagaidām izmēģinājuma gatavības stadijā, Rīgā.

Argona TIG metināšanas aparāts, ir pieredze vakuumblīvu nerūsošā tērauda un vara šuvju taisīšanā. Var izmēģināt arī alumīnijam.

Gāzmetināšanas/lodēšanas aparāti (vairāki propāna-skābekļa degļi) Rīgā

Stikla pūtējs Rīgā, spēj tai skaitā izgatavot gandrīz jebko no kvarca, tai skaitā šlifus, tai skaitā lielas un sarežģītas detaļas.

MIG stieples metināmais pusautomāts, ir trakts uz 3 mm stiepli, ja metina uz virpas kā traktora un uz 0.6-0.8 mm stiepli treku dodot no rokas

Vairāki elektrodu metināmie, maiņstrāvas 160A, līdzstrāvas 250A, invertora 100A un 160A un visādi citi

Mufeļkrāsns līdz 1000° C, mute viena ķieģeļa izmērā

Vakuumkrāsns līdz 1000° C, vakuumtrakta diametrs 40 mm garums 900 mm.

Žāvēšanas krāsns līdz 550° C, atvere divu ķieģeļu liela

Žāvēšanas krāsnis (daudzas) līdz 350° C, četru ķieģeļu liela atvere

Precīzijas žāvēšanas krāsns, reguējama, semi-tīra vide, 30-70°C

CNC lāzergriezējs 150x150 mm laukumam ar 3...5 mikrometru akurātību (!)

Optiskais biezuma mērītājs, nanometru desmiti precizitāte (!)

Leņķa mērītājs, precizitāte 5 loka sekundes (!)

Iespēja precīzi detektēt dažādus infrasarkanos, ultravioletos, vakuumultravioletos un redzamās gaismas spektrus, gan absorbcijas, gan emisijas.

Iespēja izgatavot presformas par ļoti konkurētspējīgām cenām un augstā kvalitātē ar frēzi/virpu, vai ar CNC vadītu elektroeroziju (stieple petrolejā) vai ar galvanosteģiju noņemot precīzijas atlējumu no esoša detaļas parauga. Lai arī parasti presformas cena pārsniedz trīsciparu skaitli, tās no Vācijas analoģiskiem produktiem patīkami atšķiras ar ļoti augstu ilgmūžību / nodilumnoturību.

Iespēja uzņemt datorā fiksējamas oscilogrammas no elektronikas shēmām, četriem kanāliem līdz 0.5 GHz (6 GHz saciparošanas frekvence) ar sekojošu pēcpstrādi par frekvenču un fāzu diagrammām, vai diezgan liela skaita saskarņu algoritmiem.

Gaisa lodēšanas stacija SMD radiodetaļām ar liela asuma dziļuma binokulāro mikroskopu

PCB iespiedplašu datorsalikums ar FreePCB vai ar Sprint Layout palīdzību, šo plašu izgatavošana ar printera metodi (izšķirtspēja apmēram 0,05 mm), kodināšana, urbšana, iespējama alvošana un zeltīšana, arī polivinilspirta rezista tehnoloģijā.

Elektrolītisko kondensatoru testēšana neizlodējot (pēc ESR kritērija) - ļauj ātri atrast lielā shēmā vainīgo novecējušo detaļu

RF un SAF lauku intensitātes mērīšana, no mV/m līdz kV/m (bumbuļgalvas sensors)

Vakuuma teces meklēšana ar halogēnu meklētāju, ar freona un propāna meklētāju un ar ūdeņraža meklētāju (hēlija nav)

Radiofrekvenču jaudas salāgošanas mērījumi koaksiālajā kabelī, regulēšanai, no 1 mW līdz 3 kW zem 144 MHz

Izvēlēta Zemes satelīta signāla uzmeklēšana dabā un antenas šķīvja ieregulēšana uz to

Lieljaudas barošanas avoti, līdz 50 kV un līdz 500 A (bet ne abi reizē), vai sprāgstošās stieples kondensatoru baterijas uzlādēšanai, vai dažādu plazmas produktu barošanai, piemēram 3 kW RF-ICP, vai 2 kW mikroviļņu, vai 3 kW regulējams CC-CV-SMPS un tamlīdzīgi.

35 kW Fuko indukcijas sildītājs Rīgā, induktors ir ūdens dzesējams 6 mm vara caurulītes tinums.

Pieeja lāzera frekvenču ķemmei (frequency comb), kas ļauj uzņemt optisku caurlaidības spektrogrammu plašā apgabalā, vai precīzi izmērīt optiskās frekvences.

Pieeja ultraprecīziem frekvenču un laika standartiem ar 14-16 un galēji pat 18 zīmju precizitāti

Galvanika Rīgas tuvumā līdz automašīnas bampera izmēriem - cinkošana, hromēšana, niķelēšana, kaparošana, pulēšana uz filca ripas

Metālkalēja smēde ar pneimatisko dižāmuru (ar vibrācijas režīmu), Rīgas rajonā, un 40 tonnu presmašīna

......Un daudzi citi izcili darbgaldi......

Iespēja pārvadājumiem, bet tikai tālajiem un ultratālajiem: vieglā a/m ar 1m3 50 kg kravu 5 litri/100km; smagais buss 20m3 3000kg 11 litri/100km 16 pasažiervietas; vieglā vienasu piekabe 2000 kg 1,5x(3...4) metri; vieglā divasu piekabe 3000kg 2x7metri; vieglais autotreileris 2400kg 2,4x6 metri.

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .